Nasze przedszkole wyróżnia się wieloma mocnymi stronami, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi

Z nami Twoje dziecko zacznie swoją edukacyjną podróż w bezpiecznej i inspirującej atmosferze

Wysoki poziom edukacji

Zapewniamy bogaty program nauczania oraz solidne fundamenty edukacyjne już od najmłodszych lat.

Bezpieczeństwo i zaangażowanie

Są dla nas priorytetami. Oferujemy wysoki standard opieki oraz bezpieczne środowisko.

Rodzinna atmosfera

Zapewniamy ciepłą i przyjazną atmosferę, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, aby każde dziecko czuło się jak w domu.

Wyjątkowa kadra

Nasz zespół to kompetentna i zaangażowana kadra pedagogiczna, która przede wszystkim kocha dzieci.

Oferta Flexi Kids

Poznaj naszą innowacyjną ofertę, zyskując elastyczność i oszczędność w budżecie domowym.

Własny ogródek przedszkolny

Posiadamy własną bezpieczną przestrzeń do nauki, zabawy i relaksu na świeżym powietrzu.

Atrakcyjne zajęcia dodatkowe

Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe w czesnym stawiajac na rozwój talentów i zainteresowań.

Rodzice naszymi partnerami

U nas rodzice to aktywni partnerzy w procesie edukacji. Razem tworzymy przedszkolną społeczność.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Działamy na rynku od 2010 roku.

Mnóstwo zabawy

W naszym przedszkolu dzieci mają czas na zabawę, która jest doskonała forma nauki i rozwoju.

Brak przerwy wakacyjnej

Nasze przedszkole pracuje cały rok kalendarzowy bez przerw wczasie wakacji i ferii.

Dogodna lokalizacja

Jesteśmy w centrum miasta blisko miejsc pracy sklepów, banków, urzędów, szkół, parków, placów zabaw...