Drogie Rodzinki:)

Witamy Was serdecznie w Przedszkolu URWIS, miejscu, gdzie magiczne początki spotykają się z nieograniczoną radością odkrywania

Wiemy, że pierwszy krok w nasze progi to nie lada wydarzenie, zarówno dla maluchów, jak i dla ich odważnych opiekunów. Ale nie martwcie się, jesteśmy tutaj, aby uczynić ten start tak ekscytującym, jak szukanie ukrytego skarbu piratów!

Przedszkolu URWIS, maluchy uczą się, śmieją i rosną, otoczone przez rówieśników, pod czujnym okiem naszych zawsze życzliwych i cierpliwych superbohaterek: doświadczonych nauczycielek i ich asystentek! Dołączając do naszej Przedszkolnej Rodzinki, dajecie Waszym dzieciom coś więcej niż tylko opiekę i zabawę. Dajecie im przestrzeń, w której każdy dzień to krok w stronę samodzielności.

Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-18.00.

Pracujemy cały rok bez przerwy wakacyjnej.

Bo każdy dzień to dobry dzień by zostać URWISEM !

Wysoki poziom edukacji

Bezpieczeństwo i zaangażowanie

Domowa atmosfera

Poznaj naszą kadrę nauczycieli