info@przedszkoleurwis.pl
ul. Wałowa 20
84-200 Wejherowo

Klub montessori MINI URWISKI

Klub przedszkolaka montessori "MINI URWISKI" to najlepsza forma opieki i zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 2-3 lat. Cierpliwi i doświadczenie nauczyciele doskonale wiedzą jak zaspokoić potrzeby małego dziecka i dbać o jego wszechstronny rozwój.

Zapewniamy opiekę i zajęcia edukacyjne, podczas których wykorzystujemy zasady pedagogiki Marii Montessori, dając dziecku szanse wszechstronnego rozwoju fizycznego, duchowego, kulturowego i społecznego. Wspieramy jego spontaniczna i twórcza aktywność. Zajęcia służą aklimatyzacji w nowym środowisku i bezstresowemu rozstaniu z rodzicami.

W trakcie zajęć dziecko  będzie poznawało otaczający je świat, nawiąże relacje z rówieśnikami, nauczy się samodzielności, przełamie barierę wstydu, pogłębi świadomość własnego ciała i wile więcej...

Klub otwarty jest w godzinach od 8.00 do 16.00. Istnieje możliwość przyprowadzanie lub odbioru dziecka w godzinach innych niż funkcjonowanie grupy, po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcja placówki.

Opłata miesięczna wraz z wyżywieniem - 600 zł.

Klub przedszkolaka montessori to najlepszy wybór dla Twojego Dziecka.